پورتال اداره کل آموزش و پرورش استان قم
کدمطلب: FbSx2TyG      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ ۱۱:۲۳:۰۶      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۹۶
فرماندار قم:

مدیران مدارس هیأت امنایی برنامه ها و بحث نظارت را طراحی و برنامه ریزی کنند.

جلسه آموزش و پرورش شهرستان در محل فرمانداری قم برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی آموزش وپرورش استان قم به نقل ازروابط عمومی آموزش وپرورش ناحیه دو قم وکارشناسی مشارکتهای ناحیه 2 ، اولین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان قم روز پنجشنبه 96/4/15 با حضور آقای سیار،  فرماندار قم ، رؤسای نواحی و مناطق در محل فرمانداری قم برگزار شد.

در ابتدای این جلسه آقای اسلامی ریاست اداره ناحیه 2 و دبیر شورای آموزش و پرورش شهرستان قم دستورات جلسه ، مبنی بر عملکرد مدارس هیأت امنایی وبحث آب و فاضلاب مدارس را اعلام نمود و سپس آقای غفاری معاونت پرورشی ناحیه 2 به بیان احادیثی از ائمه معصومین (ع) پرداخت.

در ادامه مدیران نواحی در خصوص مدارس هیأت امنایی نکاتی را بیان کردند . سپس آقای سیار فرماندار قم ضمن سخنانی گفت:

از همکاری فرهنگیان آموزش و پرورش در امر برگزاری انتخابات تشکر می کنم .

وی در خصوص مدارس هیأت امنایی گفت: ظاهرا مدیران نواحی تأکید بر مدارس هیأت امنایی دارند که باید بر برنامه ها و بحث نظارت طراحی و برنامه ریزی کنند.

در ادامه جلسه آقای معینی نماینده اداره آب و فاضلاب نیز گفت :قول تقسیط حق انشعاب فاضلاب مدارس داده شده ودر  موضوع حق دفع برای مدارسی که وصل نشده اند حق اعتراض محفوظ می باشد و فعلا اینکار غیر قانونی است.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه